Pályázati képzések egy irodai szoftvercsomagban

Ha Ön is volt már részese bármilyen pályázatnak, akkor biztosan pontosan ismeri egy pályázat adminisztrációs terheit, amit legtöbb esetben a pályázati feltételek szigorúan megszabnak. Ezen adminisztrációs terhek könnyítése céljából hoztuk létre online szoftverünket, ami a pályázati kritériumoknak megfelelően kezeli és strukturálja az adatokat, aminek a használatával egyszerűbb és hatékonyabb lehet a teljes lebonyolítási időszakban!

Egy több száz jeletkezőből álló pályázati képzés lebonyolítása hatalmas adminisztrációs terhet jelent a lebonyolító társaságoknak. Az iskolaszoftver használatával elfelejtheti a papír alapú regisztrációs űrlapokat, kézzel kitöltött szerződéseket, mivel a szoftver- a szükséges adatok betáplálása után - automatikusan képes előállítani az egyes dokumentumokat.

Néhány funkció - a teljesség igénye nélkül

• tanfolyam tervező modul
    (törzsadatok alapján pár kattintással összeállítható egy csoport)
  • csoportos tanfolyam lista modul
    (jelentkezők: jelentkeztetés, befizetések, szerződés nyomtatás, alkalmak: alkalom lista automatikus generálása, pót alkalom hozzáadása)
  • tanfolyami nyomtatványok generálása
    (pl.: felnőttképzési szerződés, átvételi elismervények, jelenléti ív, tanfolyami napló, jelentkezési lap a záróvizsgára, tanúsítványok)
  • CRM modul *
    (HTML hírlevelek szerkesztése, küldése személyeknek vagy csoportoknak, automatikus megnyitási visszaigazolással)
  • készlet modul *
    (bevételezés, kiadás, raktárak közötti mozgatás, készlet lista)
  • dokumentumtár modul *
    (dokumentumok feltöltése, tárolása, gyors elérése)
  • feladat modul *
    (belső feladatok rögzítése, értesítés beállítása – email és sms - több felhasználós rendszer esetében feladat kiosztás, készre jelentés)
  • telephelyek kezelése *
    (a rendszer képes lesz több telephely kezelésére, a telephelyek között kilépés nélkül lehet váltani)
  • statisztikák
    (tanulók, tanfolyamok, magántanulók, vizsgázók, pénzügy stb.)
  • több felhasználós, jogosultságokkal ellátott rendszer
    (korlátlan felhasználó/dolgozó rögzítése, csoportok létrehozása, csoportonkénti moduláris jogosultság kezelése)
  • automatikus jelentésküldő *
    (előre beállított jelentések és figyelmeztetések a rendszerből, kapcsolható pénzügyekhez, tanfolyamokhoz, készlethez, dokumentumtárhoz stb.)
  • online jelentkeztetés lehetősége a képzésekre *
    (űrlap kitöltése, nyilatkozatok elfogadása, adatok tárolása és lekérdezhetősége, automatikus válasz e-mail küldése a jelentkezés után)
  • online szintfelmérő kitöltése és kiértékelése *
    (a rendszerben lekérdezhető és szűrhető az eredmény alapján)
  • utólagos elégedettség felmérés online *
    (automatikus e-mail küldése linkkel a tanfolyam lejárata után, űrlap kitöltése és az eredmény letárolása, lekérdezhetősége)

AKTUÁLIS
GINOP-6.1.3-17

A Kormány célul tűzte ki, hogy a lakosság minél nagyobb aránya vegyen részt formális oktatásban, képzésben, és lehetősége legyen a munkaerőpiaci szempontból releváns ismeretek, készségek, kompetenciák megszerezésére. A cél elérését a Kormány a szakképzési centrumok együttműködésével tervezi megvalósítani ...

» A pályázat hivatalos honlapja

Mennyibe kerül mindez?

Az alap szoftver ára már 215.000 Ft-tól elérhető

A *-al jelölt funkciók nem részei az alap szoftvernek
Áraink az Áfát nem tartalmazzák!

Ajánlatot kérek most

A fejlesztés menete - tervezhető

• Igény felmérése
  • Információ